pondělí, 22 červenec 2019
Home Akce Silvestr 2012

Silvestr 2012

Letos jsme se rozhodli navázat na tradici silvestrovských stopovaných pořádaných pro děti navštěvující cvičení hasičů. Sraz byl naplánován už na 10 hodinu dopolední. Pro poklad vyrazily dvě skupiny, mladší a starší žáky čekal výšlap kolem Fialníku a do Zahajčí, předškoláci se po fáborkách vydali přes Hamštejn vyhnat medvěda z nory "na Pískovně". Počasí nám celkem přálo, takže se všichni dožili sladkosti v cíli cesty a mohli se vydat do nové hasičské klubovny, kde na ně čekaly výborné teplé špagety a něco dobrého k pití. Když děti zahnaly hlad, vrhly se do víru tance a řádění, které vždy po několika desítkách minut přerušila zábavná hra. Kolem 4 hodiny jsme si připili rychlými špunty a popřáli všechno nejlepší do nového roku. Pak už nás čekalo "jen" vypuštění lampiónů přání a ohňostroje. V samotném závěru bylo těžké odhadnout, jestli jsou více vyřízené děti, nebo my, co jsme jim Silvestra připravili...:) Celkem se akce zúčastnilo kolem 20 dětí.

Na třicet dospělých z řad výboru, družstev a zásahové jednotky a rodinných příslušníků se sešlo v hasičárně večer, aby společně přivítali první hodiny nového roku. O zábavu se postaral soutěžní pětiboj (šipky, hod míčkem, pivo na ex, skládání ponožek, slalom s komínem z kostek), který prověřil všestrannost, soutěžního ducha, ale především schopnost udělat si legraci sám ze sebe. Jednotlivých disciplín se zúčastnili téměř všichni přítomní, stejně tak jsme všichni potancovali a oslavili nový rok dobrým pitím, jídlem a ohňostrojem, takže domů jsme se rozešli až několik hodin po půlnoci... Dobrou náladu dokládají fotky (ZDE).

 

 

 

 

 
Kalendář akcí
<<  Červenec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031