pondělí, 22 červenec 2019
Home Akce Hasičský ples 2012

Hasičský ples 2012

Jako již tradičně, na sobotní večer dne 18. 2 2012 připadlo konání hasičského plesu. Ani deštivé počasí neodradilo hojný počet krásně nastrojených slečen a dam a elegantně oblečených pánů od návštěvy kulturního domu v Koberovech a troufnu si tvrdit, že bylo jen minimum těch, kteří nakonec rozhodnutí obléci si večerní róbu a vyrazit na místní ples litovali.

Za vstupné 60 Kč, na dnešní dobu téměř symbolické, se jim dostalo skvělého a profesionálního výkonu kapely Allegro, u které bych vedle bohatého repertoáru vyzdvihla zejména tři věci: výkon zpěvačky, celkovou sladěnost kapely a strategii "tři skladby - minuta pauzy - tři skladby", umožňující jak téměř nepřetržitou taneční zábavu, tak zasloužený "oddych" v jednom ze dvou barů či u výčepu. Samozřejmostí večera byla i nabídka teplé i studené kuchyně, tentokrát byl na výběr utopenec, tatarský biftek a vepřový plátek s vejcem.

Večer byl zpestřen výstupem mladých hasičů, kteří pod vedením Ivety Pospíšilové a s pomocí Karolíny Sobotkové a Jany Tyrychtrové v sestavě: Bára Holubová, Natálie Pospíšilová, Eliška Pospíšilová, Matěj Hanzl a Šimon Šťastný secvičili jednak taneční vystoupení, a pak ukázku požárního útoku.

Na ty, co se protancovali, propili a "probavili" až k půlnoci, čekalo losování výher. Když pomineme několik vtipných okamžiků, kdy cenu vyhrál ten, kdo ji daroval, byl zejména závěr losování v duchu napjatého očekávání, a to především díky třem hlavním výhrám: DVD přehrávače věnovaného panem Salabou, mikrovlnné troubě od Obecního úřadu Koberovy a dalekohledu od SDH Koberovy. Těmto i všem ostatním sponzorům, z nichž je nutné zmínit ještě společnost Atrea, SDH Koberovy vřele děkuje. (Seznam sponzorů bude v nejbližší době uveden v odkazu Sponzoři.)

Vzhledem k tomu, že ještě ve 2 hodiny ráno byl taneční parket téměř plný, zábava se protáhla takřka do 4 hodin, kdy se rozcházeli poslední hosté.

Také proto musím jménem SDH Koberovy poděkovat všem, kteří tento den oželeli vlastní zábavu a strávili  večer ve službách, stejně jako těm, kteří se podíleli na přípravě plesu a úklidu po něm.

Chcete-li se pobavit fotografiemi pořízenými v průběhu plesu, zavítejte do fotogalerie.

V případě, že byste naši fotogalerii chtěli obohatit o svoje fotky, posílejte je na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Soňa Flégrová

 
Kalendář akcí
<<  Červenec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031